6 Things To Know Before You Try Anal Sex

Puskojinės
https: //www.youtube.com/watch? v = riTBCoJEQEg
schoolgirl costumes =” 251px “alt =” 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš bandant analinį seksą “/> „Pjur“ užpakalinės durys yra geras silikono pirmiausia pagrįstu pasirinkimas . Net nors tai yra vandens pagrindu daugiausia pagrįstas daugiausia tepalas, Jelle linija iš Wicked Lubes yra nuostabi pasirinkimas . Ar ne) turėti analinį seksą sprendimas yra tikrai asmeninis faktorius. svarbiausias dalykai apsvarstyti yra ar jis jaučiasi teisingai , ir yra, ar ne tu ir jūsų draugas esate kiekvienas tikras . clean stream straipsnis „Ar aš esu paruoštas seksui ?
Jūsų kompanionas gali nepajėgti sugebėti pasakyti turėtumėte darote aimanas malonumas arba skausmas, taigi, turėdami kodą frazė, galėtų 8 5 colių lotynų-baronas realus varpos dildo su siurbtuku padaro jus abu užtikrintas esate tame pačiame tinklalapyje per . Ne, analinis lytiniai santykiai ne priversti jūs galų gale sauskelnėse.
Sekso žaislai gali padėti jums jaustis analiniam žaidimui anksčiau eksperimentuoti kartu su kompanionu . Paimkite daiktus 17 75 colių rouge drabužių purpurinės odos apykaklė bondage palaipsniui ir naudos iš jausmu, kai žaislas erzina jūsų užpakalį anksčiau .
https://www.youtube.com/watch? sexy cop outfits =L1GuT9Ov9U8

Anatomiškai kalbanti , jūs tiesiog patirti tiesiog tokį pat stiprų orgazmą per analinį lytinį aktą kaip jūs galite per makštį lytis . Išangės įsiskverbimo metu stimuliuojama ne tik prostata (tik vyrams ), bet ir nervai, tokie kaip tarpvietė ir pudendalis (kuris jungiasi su klitoriu esant (moterims skverbtis į analinį lytinį aktą.
Avert.org padeda išsiskleisti ir pagerinti seksualinę gerovę suteikdamas pasitikėjimą žmonėmis , atnaujinta – informacija . Skirtingai nuo makšties, išangė negamina savo (asmeninio) tepalo (arba „tepalo“), todėl tai yra svarbu latekso bokserio kelnės su penio gaidžio rankovėmis vyrams naudoti puikus produktas padėti varpos ar lytiniai santykiai žaislas judėti laisvai ir užkirsti kelią žala išangės vidinei daliai What Sex Toy Should I Buy My Boyfriend / Husband?