Dildos

Kelnaitės ir rankinės

https: //www.youtube.com/watch? v = nlSNNZwgcAE
 Dildos Be to, graikai dildo naudojo kituose kontekstuose. Aristofano garsus vaidinime „Lysistrata“, pvz. , Graikų ponios vyksta seksas streikas, kuris rezultatus į dialogas dėl naudojimo dildo, siekiant įvykdyti save kadangi protestuojant. Apsilankykite „Spectrum“ interneto svetainėje, norėdami išmokti papildomai susijusius su lytis žaislu įmonė . Žiūrėti daugiau nuotraukų Zoë nufotografavo žemiau .
Metaliniai ir stikliniai dildo gali būti panaudoti sensoriniam žaidimui. Jei norite šiltesnių pojūčių, išeikite savo lytinio akto žaislo į dubenį su karščiu vandens kelias minutes iki temperatūra jaučiasi „jums tinkama | geriausia jums“. Jei jums patinka jaudinantis vėsinimas, naudokite identišką procesą bet su šaltu vandeniu. Nenaudokite verdančio vandens ir nedėkite metalo ir stiklinių sekso žaislų į šaldiklyje, nes kiekvienas gali sukelti odai sugadinti .
Norėdami gauti geriausius rezultatus , silikoninių dildų džiovinimas plaukų džiovintuvu padeda sumažinti masę , pritraukiant purvą. Daugybė sekso žaislų komplekte savosios tempimo virvelės, skirtos laikyti, bet tai yra papildomai turimų , jei jūsų yra dingo arba sulaužyta. Dildo gali būti lengvai valomi muilu ir vandeniu, arba gali būti panaudotas antibakterinis purškiklis gali būti naudojamas. Šios lytis žaislų higiena prekės užtikrinkite geriausioms rezultatams. We are Accepting Guest Posts! Submit a Guest Blog Post – Write for Us!Nenaudokite valymo gaminių, kurie nėra specialiai sukurti lytinių santykių žaislų priežiūrai, nes šie gali būti kenksmingi savo seksualinę sveikatą .
Dildo, ypač specialiai sukurtas, taip pat gali būti naudojami stimuliuoti G tašką sritis . extra safe condoms Analinio dildo“ peradresavimai čia pat. Norėdami, kad vibruojantis įtaisas skirtas liktų tam tikrą laiką kurį laiką , žiūrėkite analinį vibratorių.
Visų lyčių ir seksualinės orientacijos žmonės paprastai šiuos prietaisus naudoja masturbacijai ar kitoms seksualinėms veikla . lovos kambarys yra taškas kur galėsite leisti neužrišamas ir malonus , ir dildo, ir other pradedantiesiems skirtas vyro skaistumas lytiniai santykiai žaislai gali padėti jums pasiekti jūsų tikslų seksualinę nirvaną. Kai pasirinkote vieną, jūs turite keletas klausimai atsiminti .
Ar esate pradedantysis ? Jei taip, pasirinkite mažesnį žaislą tai yra praktiškas stiliaus stilius ir spalva kad tai nėra kištuko.

„Bondara“ trys Funkcinis nuotolinio valdymo vibracinis dildo – 6,5 colio


https: / /www.youtube.com/watch?v=a6ysnOIzHzs
Kai kurie dildo yra skirti dėvėti diržus, paprastai vadinamus diržus ant diržų arba dirželius, pritvirtintus ant diržo, arba dėvėti viduje, kartais su išoriškai pritvirtintais vibruojančiais įtaisais. Dvipusiai dirželiai su dirželiais gali būti gali būti naudojami su dviguba apdaila, skirti dėvėti vartotojus , kurie nori reikia dvigubas o -8 galingas vibracinis gaidžio žiedas vyrams ekspertizė skverbimasis iš makšties ar išangės kadangi papildomai įsiskverbimas į partnerį . Jie taip pat naudojami norint patekti į vidų (vyrai | vyrai). Jei moteris prasiskverbia į patiną, poelgis yra pavadintas susiejimas. Stiklo ir metalo dildo turi susijusius ypatybes .

Asmeniniai minkšti 7 colių Dicks žaislai moterims su tvirtu …


Jei esate naujokas, galbūt pradėkite nuo mažesnio dildo, pavyzdžiui, , nes Tantus ūmus. Tai vis tiek tiekia seksualinius malonumus, bet šiek tiek nei per daug kompensuoja matavimui , tai yra , žiūrint į malonų G- Taškinė stimuliacija. stimul8 Gėdinga netgi naudoti [ lytinis aktas žaislą], kodėl gi jie turėtų turėti reguliavimo?” sako vibrators with clit stims , „Dame Products“ įkūrėjo tėvas, įkūrėjas, dėl sukelti> dauguma vėžio. Želė kaučiukas ir polivinilchloridas (PVC) yra taip pat poringi, tai reiškia , kad mikroorganizmas gali patekti į žaislą ir padaryti jį beveik neįsivaizduojama valyti .
massager vibrators cheminių junginių į jūsų kūno sudėjimą. Bet mes ne , kad tikrai , sako Fine, užtikrinkite, kad tai ne